SixRedLeaf top weed tiers: Exotic, Premium, AAA+, AA and Budget
OSC01 catalogue selection

Five tiers. One clear cannabis menu.

Browse the current OSC01 flower catalogue by tier. Product selection and pricing can change; confirm current details before purchase.

Exotic Weed at SixRedLeaf
13 OSC01 catalogue selections

Exotic Weed

Ultra-rare, top-shelf genetics

As low as $10.00/g after promosList $20/g
Buy 2g Get 1g FREEPay $40 = 3g$13.33/g · 2g=3g
Buy 3g Get 3g FREEPay $60 = 6g$10.00/g · 3g=6g
PINK ICKY STICKY cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 38%
indica

PINK ICKY STICKY

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$30
6g$45
PINK SUPREME cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 38%
indica

PINK SUPREME

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$40
6g$60
PURPLE SKUNK cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 35%
indica

PURPLE SKUNK

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$40
6g$60
PINK LIZARD cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 36%
indica

PINK LIZARD

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$40
6g$60
PINK PERMANENT MARKER cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 35%
indica

PINK PERMANENT MARKER

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$40
6g$60
PURE MICHIGAN cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 35%
indica

PURE MICHIGAN

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$40
6g$60
JACKHAZE cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 38%
sativa

JACKHAZE

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$40
6g$60
PINK HELLFIRE cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 38%
indica

PINK HELLFIRE

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$40
6g$60
PINK STARKILLER cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 35%
indica

PINK STARKILLER

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$30
6g$45
RED CONGOLESE cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 38%
sativa

RED CONGOLESE

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$40
6g$45
MIKE TYSON KO *SUPER EXOTICS* cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 39%
indica

MIKE TYSON KO *SUPER EXOTICS*

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$40
6g$60
PURPLE SPACE QUEEN cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 38%
indica

PURPLE SPACE QUEEN

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$40
6g$60
PINK GOOEY FROST cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 39%
indica

PINK GOOEY FROST

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$40
6g$45
Premium Weed at SixRedLeaf
8 OSC01 catalogue selections

Premium Weed

Hand-picked connoisseur grade

As low as $7.50/g after promosList $15/g
Buy 2g Get 1g FREEPay $30 = 3g$10.00/g · 2g=3g
Buy 3g Get 3g FREEPay $45 = 6g$7.50/g · 3g=6g
PINK JOKER cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 33%
indica

PINK JOKER

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$30
6g$45
DEATH VALLEY cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 32%
indica

DEATH VALLEY

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$30
6g$45
PINK DEATH cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 32%
indica

PINK DEATH

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$30
6g$45
DEATH STAR BUBBA cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 33%
indica

DEATH STAR BUBBA

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$30
6g$45
PINK YODA cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 33%
indica

PINK YODA

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$30
6g$45
MENDO BREATHE cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 32%
indica

MENDO BREATHE

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$30
6g$45
PINK ATOMIC BOMB cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 33%
indica

PINK ATOMIC BOMB

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$30
6g$45
PINEAPPLE HAZE cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 32%
indica

PINEAPPLE HAZE

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$30
6g$45
AAA+ Weed at SixRedLeaf
10 OSC01 catalogue selections

AAA+ Weed

Heavy hitters and proven strains

As low as $5.00/g after promosList $10/g
Buy 2g Get 1g FREEPay $20 = 3g$6.67/g · 2g=3g
Buy 3g Get 3g FREEPay $30 = 6g$5.00/g · 3g=6g
FROZEN GRAPES cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 31%
indica

FROZEN GRAPES

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$20
6g$30
MENDO KUSH cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 30%
indica

MENDO KUSH

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$20
6g$30
BLACKBERRY HAZE cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 31%
sativa

BLACKBERRY HAZE

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$20
6g$30
SUGARCANE cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 31%
sativa

SUGARCANE

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$20
6g$30
RAINBOW KUSH cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 30%
indica

RAINBOW KUSH

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$10
6g$20
PINK KUSH cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 31%
indica

PINK KUSH

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$20
6g$30
KHALIFA KUSH cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 31%
indica

KHALIFA KUSH

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$10
6g$20
PINK JEFE cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 30%
indica

PINK JEFE

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$20
6g$30
ICE WINE cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 30%
indica

ICE WINE

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$20
6g$30
PINK SKYWALKER cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 30%
indica

PINK SKYWALKER

Buy 2g Get 1g FREEBuy 3g Get 3g FREE
3g$20
6g$30
AA Weed at SixRedLeaf
17 OSC01 catalogue selections

AA Weed

Quality daily drivers

Tier pricing from$4/g
ROYAL GORILLA cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 29%
indica

ROYAL GORILLA

5g$20
14g$45
DAYDREAM DIESEL cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 29%
sativa

DAYDREAM DIESEL

5g$20
14g$45
OREO COOKIES cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 29%
indica

OREO COOKIES

5g$20
14g$40
DANTE INFERNO cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 29%
indica

DANTE INFERNO

5g$20
14g$40
SKYWALKER KUSH cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 29%
indica

SKYWALKER KUSH

5g$20
14g$45
LA CONFIDENTIAL cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 29%
indica

LA CONFIDENTIAL

5g$20
14g$45
CHEM FIRE cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 29%
indica

CHEM FIRE

5g$20
SUGAR COOKIES cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 29%
indica

SUGAR COOKIES

5g$20
14g$40
SLURRICANE cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 27%
indica

SLURRICANE

5g$20
14g$40
FROSTED COOKIES cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 28%
indica

FROSTED COOKIES

5g$20
14g$45
JUNGLE JUICE cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 28%
indica

JUNGLE JUICE

14g$40
SWEET KUSH cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 28%
indica

SWEET KUSH

5g$20
14g$45
QUANTUM KUSH cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 29%
indica

QUANTUM KUSH

5g$20
14g$45
VANILLA ICE KUSH cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 29%
indica

VANILLA ICE KUSH

5g$20
14g$45
GAS MONKEY cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 27%
indica

GAS MONKEY

5g$20
14g$40
GOD GREEN CRACK cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 27%
indica

GOD GREEN CRACK

5g$20
14g$50
SUPER LEMON HAZE cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 28%
indica

SUPER LEMON HAZE

5g$20
14g$50
Budget Weed at SixRedLeaf
10 OSC01 catalogue selections

Budget Weed

Value-focused flower

Tier pricing from$3/g
FUNKY RUNTZ Shreds cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 24%
indica

FUNKY RUNTZ Shreds

28g$40
BANANA KUSH Shreds cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 24%
indica

BANANA KUSH Shreds

28g$40
PINK GELATO Shreds cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 24%
indica

PINK GELATO Shreds

28g$40
PINK NORTHERN LIGHTS (SHREDS) cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 25%
indica

PINK NORTHERN LIGHTS (SHREDS)

28g$40
RAINBOW KUSH cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 30%
indica

RAINBOW KUSH

3g$10
5g$20
KHALIFA KUSH cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 31%
indica

KHALIFA KUSH

3g$10
5g$20
APPLE KUSH cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 26%
indica

APPLE KUSH

3g$10
28g$50
HALIE BERRY (S) cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 26%
sativa

HALIE BERRY (S)

3g$10
28g$50
HOLLYWOOD KUSH cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 26%
indica

HOLLYWOOD KUSH

3g$10
28g$50
CHOCOLATE KUSH cannabis flower from the OSC01 catalogueTHC 26%
indica

CHOCOLATE KUSH

3g$10
28g$50
Adults only

Browse responsibly.

Cannabis products are for adults of legal age. Product selection, packaging, potency and prices may change; confirm current details before purchase.